Bestuur & Commissie-leden

 

Dagelijks bestuur:

Voorzitter:Brendan Rijsdijk
Email: b.rijsdijk@venraysesingelloop.nl 

  • Bedrijvenloop
  • Sponsoring
  • Wedstrijdleiding
  • Wedstrijdsecretariaat
    • Commissie-leden:   Henk ten Broeke en Ton Koenen.

 

 

Penningmeester:Freddie de Vries
Email: f.devries@venraysesingelloop.nl

  •  Financiële en administratieve zaken

 

Secretaris:Jill Swinkels Email: j.swinkels@venraysesingelloop.nl

  •  Secretariaat

 

 

 

 

Overige bestuursleden:

Alex Sanders
Email: a.sanders@venraysesingelloop.nl

  • Parcours
    • Commissie-leden: Math Vollenberg
  • Veiligheid
  • Medische zorg
    • Commissie-leden: Marleen de Koning
  • Plein opbouw
    • Commissie-leden: Wiljan Wilms
  • Contactpersoon: Gemeente, Politie en CIOS

 


Michel Thomassen

Email: m.thomassen@venraysesingelloop.nl

  • Fotografie
    • Commissie-leden: Marianne Donders, Beau Arts, Ludwig Arts, Meike Boonstra
  • Wandeltochten
    • Commissie-leden: Bert van der Krabben, Piet Lensen, Hans Hudales, Antoon van der Sterren, Peter Vullings.

 

 

Sanne Mulder
Email: s.mulder@venraysesingelloop.nl

  • Communicatie & PR
    • Commissie-leden: Daan Boereboom

 

Ron Cup
Email: ron.cup@venraysesingelloop.nl

  • Coördinatie vrijwilligers
    • Commissie-leden: Susan de Roos, Angelique Peters
  • Startlocatie
    • Commissie-leden: Ien Therudin
  • Sfeer Plein
    • Commissie-leden: Linda Blaauw, Jill Swinkels
  • Contactpersoon: Raayland (Ine Mulders), Gilde opleidingen (Angelica van Herk)



Bianka Mulders
Email: b.mulders@venraysesingelloop.nl

  • Jeugd, kinderlopen en X-loop
    • Commissie-leden: Debbie Hebben, Dagmar Mathijssen, Eugenie Sevenheck

Piet van de Ven
Email: pietvdven@venraysesingelloop.nl

  • Parcours
    • Commissie-leden: Math Vollenberg, Jos Euwes

Terug naar startpagina ⇑