Bestuur en commissieleden

 

Dagelijks bestuur:

Voorzitter: Brendan Rijsdijk
Email: b.rijsdijk@venraysesingelloop.nl

  • Bedrijvenloop
  • Sponsoring
  • Wedstrijdleiding
  • Wedstrijdsecretariaat
    • Commissie-leden: Henk ten Broeke en Ton Koenen.

 

Penningmeester: Daphne Jansen
Email: d.jansen@venraysesingelloop.nl

  •  Financiële en administratieve zaken
  • Sponsoring

Secretaris: Fieke Linskens

Email: f.linskens@venraysesingelloop.nl

  •  Secretariaat
  •  PR en communicatie
    • Commissie-leden:  Thijs Linskens

Overige bestuursleden:

Alex Sanders
Email: a.sanders@venraysesingelloop.nl

  • Medische zorg
    • Commissie-leden: Marleen de Koning
  • Plein opbouw
    • Commissie-leden: Wiljan Wilms
  • Contactpersoon: Gemeente, Politie en CIOS


Harrie van den Bergh

Email: h.vandenbergh@venraysesingelloop.nl 

  • Fotografie
    • Commissie-leden: Marianne Donders, Beau Arts, Ludwig Arts, Meike Boonstra
  • Wandeltochten
    • Commissie-leden: Bert van der Krabben, Piet Lensen, Hans Hudales, Antoon van der Sterren, Peter Vullings.

Ron Cup
Email: ron.cup@venraysesingelloop.nl

  • Startlocatie
    • Commissie-leden: Ien Therudin
  • Contactpersoon: Raayland (Ine Mulders), Gilde opleidingen (Angelica van Herk)

Cindy Rosendaal
Email: c.rosendaal@venraysesingelloop.nl

  • Jeugd, kinderlopen en X-loop
    • Commissie-leden: Debbie Hebben, Dagmar Mathijssen, Eugenie Sevenheck

Mark Rutten
Email: m.rutten@venraysesingelloop.nl

  • Parcours
    • Commissie-leden: Math Vollenberg
  • Verkeersveiligheid

Tom van der Heijden
Email: t.vanderheijden@venraysesingelloop.nl

  • Coördinatie vrijwilligers
    • Commissie-leden: Susan de Roos, Angelique Peters

Theo van Stokkem
Email: t.vanstokkem@venraysesingelloop.nl

  • Sfeer Plein
    • Commissie-leden: Linda Blaauw, Jill Swinkels
  •  

Terug naar startpagina ⇑